MIKOŁAJKI – BLIŻEJ SIEBIE BEZ SMARTFONA 2022 już za nami…

Działo się, oj działo… w niedzielę 4 grudnia 2022 r. na Rynku w Starych Babicach. Otwarte wydarzenie mikołajkowe pod hasłem „Bliżej siebie bez smartfona” wypełnione było wieloma atrakcjami. Ogromnie się cieszymy, że tak licznie przybyliście. Dzieci w asyście rodziców oblegały stoisko Św. Mikołaja wspierane przez elfy i śnieżynki. Każde dziecko otrzymało w prezencie kreatywny upominek. Zdjęciom z Mikołajem nie było końca.

Z chęcią zarówno mali, jak i duzi uczestnicy brali udział w warsztatach malowania ceramiki i tworzenia gwiazd z papierowej wikliny. Na kiermaszu rękodzieła królowały różnorodne świąteczne ozdoby, naturalne kosmetyki, szydełkowe cudeńka, przepyszne pierniki i ciasta, a także gorąca zimowa herbata. Od samego początku dzieci rozgrzewały się uczestnicząc w ruchowych zabawach z animatorami. W trakcie wydarzenia Wójt Gminy Sławomir Sumka rozświetlił pięknie ozdobioną, ogromną choinkę przy Urzędzie Gminy. Na zakończenie odbył się niepowtarzalny spektakl teatru ognia pt. „ Zimowe historie ogniem i światłem malowane”. Było ogniście i już bardzo świątecznie.

Organizatorem wydarzenia byli:

Urząd Gminy Stare Babice

GKRPA Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Dom Kultury Stare Babice

Podziękowania dla sponsorów:

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.  

https://www.gaz-system.pl/pl

Hurtownia Warzyw i Owoców Bukat

http://www.bukat.com/

Dziękujemy wolontariuszom z wolontariatu domokulturowego, a także wolontariuszkom ze Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP. im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach.

Podziękowania dla Wszystkich, którzy współtworzyli z nami to wydarzenie.

Album ze zdjęciami znajdziecie tu: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=dkstarebabice&set=a.645703150626773

Dom Kultury Stare Babice na FB