Ładowanie Wydarzenia

Bardzo Dziki Zachód – spektakl dla dzieci

1 czerwca | 13:00 - 14:00

Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, toczy się westernowe życie. Sielski spokój mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia na pobliskiej kolei… Szeryf Kondor – Ostre Pióro musi rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałych kradzieży kur hodowlanych z pobliskich pociągów. Za poszukiwanym wystawiono List Gończy i pokaźną nagrodę! W pogoń za złodziejaszkiem wyrusza miejscowa kolorowa dusza – Skunksik Lola, która grając na swoich instrumentach, marzy o prawdziwej, westernowej przygodzie! Przez niecodzienny zbieg okoliczności, zostaje mianowana nowym szeryfem w Western City, więc natychmiast rozpoczyna poszukiwania. Nie będzie przy tym osamotniona…

Po jej czarnych piętach drepcze Chytra Lisica, która dołączy do zaciętej walki o nagrodę i której prawdziwe intencje pozostają dla wszystkich… tajemnicą.

Jaką ma z tego korzyść? Kim jest poszukiwany? I co się dzieje z kradzionymi zwierzętami? Wyścig się rozpoczyna, więc… do boju kowboju!

POSTACIE: Szeryf Kondor Ostre Pióro, Skunksik Lola,

Chytra Lisica, Kojot Gringos i Stare Sępy

CZAS TRWANIA: 50 minut

Zwiastun spektaklu: https://youtu.be/QXQY0A6wXJ4

 

Tego dnia aktorzy Teatru Bajaderka zagrają spektakl dwa razy: o godz. 13.00 i o 17.00, a między spektaklami zaplanowane są animacje i atrakcje dla naszych Milusińskich z okazji ich święta jakim jest Dzień Dziecka😉

Cena biletu na spektakl: 30zł
Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %.

Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 10 %.

Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny, Babickiej Karty Mieszkańca lub Karty Seniora.

Udostępnij wydarzenie

804348
DD
dni
HH
godzin
MM
minut
SS
sekund

Szczegóły

Data:
1 czerwca
Godzina:
13:00 - 14:00
Koszt:
30PLN
Kup bilet/Zapisz się:
https://iframe124.biletyna.pl/