DZIEŃ MATKI z Chórem APROBATA i zespołami wokalnymi APROBATKI i A PROPOS

26 maja | 18:00 - 19:00

Zapraszamy wszystkie Mamy (i nie tylko) w muzyczną podróż z Chórem Aprobata, który wystąpi na Dzień Matki w Domu Kultury Stare Babice.

niedziela, 26 maja 2024 r., godz. 18.00, Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice, ul. Południowa 2, Zielonki – Parcela

Będzie wzruszająco, czasem zabawnie. Trochę sentymentalnie, ale i energetycznie. Z pewnością nie zabraknie wielkich przebojów w nowych aranżacjach chóralnych. Publiczność usłyszy piosenki z repertuaru m.in. Alicji Majewskiej, Zbigniewa Wodeckiego, zespołu ABBA czy Michaela Jacksona. W tym roku APROBATA obchodzi swoje piąte urodziny. Będzie to zatem również dobra okazja do podsumowania pięcioletniej pracy chóru. W koncercie wystąpią także dziecięce zespoły wokalne APROBATKI oraz A PROPOS.

Akompaniował będzie zespół w składzie

• Fabian Włodarek – piano
  • Kornel Jasiński – Kontrabas

Honorowy Patronat

Wójt Gminy Stare Babice

Gazeta Babicka

Koncert został dofinansowany ze środków  funduszu sołeckiego Lubiczów

Cena biletu: 10 zł

Bilety na koncert dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/  lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.

• Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) udzielamy zniżki 20 % tj. 8,00 zł.
  • Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice udzielamy zniżki 20 % tj. 8,00 zł.
  • Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice od 1 stycznia 2024 r. udzielamy zniżki 10 % tj. 9,00 zł.

Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00, środa 10.00 – 18.00.

Kup bilet/Zapisz się:

Sala widowiskowa Domu Kultury Stare Babice