Ładowanie Wydarzenia

Hrabina Pączek – recital Joanny Kołaczkowskiej

17 października | 19:00 - 20:30

Wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej – Joanny Kołaczkowskiej!⭐ Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo❤️ Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki👉🏻🎫

„Hrabina Pączek – recital Joanny Kołaczkowskiej” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu „HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska.
Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi – Łukasz „Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych.

Cena biletu: 120zł Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca  wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 10 %. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżkami są do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty.

Udostępnij wydarzenie

12746657
DD
dni
HH
godzin
MM
minut
SS
sekund

Szczegóły

Data:
17 października
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
120PLN
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Dom Kultury Stare Babice