Tribute to Abba

7 czerwca | 19:00 - 21:00

Tribute to ABBA to zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko, które przeniesie nas do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji, a następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!!! Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous czy Knowing Me Knowing You. Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY. Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu!

Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Czas trwania: 1h 40 min

Cena biletu: 110 zł

Bilety na koncert dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/  lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.

• Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) udzielamy zniżki 20 % tj. 88,00 zł.
  • Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice udzielamy zniżki 20 % tj. 88,00 zł.
  • Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice udzielamy zniżki 10 % tj. 99,00 zł.

Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00, środa 10.00 – 18.00.

3319994

Kup bilet/Zapisz się: