Ładowanie Wydarzenia

Randka w ciemno

8 czerwca | 17:00 - 18:30
Spektakl komediowy, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Fenomenalne dzieło autora „Nerwicy natręctw” przeniesie Was w świat dobrej zabawy za pośrednictwem genialnie wykreowanych postaci. Dajcie się ponieść emocjom i zabawie!
Trzech przyjaciół wpada na pomysł stworzenia randki idealnej. Jedyną przeszkodą w tych miłosnych podbojach jest fakt, że jeden nie widzi, drugi nie słyszy, a trzeci nie mówi… Czy to się może udać? Okazuje się, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a co trzy głowy, to nie jedna!
Absurdalne pomysły, zaskakujące dialogi i nieoczekiwane sytuacje powodują, że widz zaczyna kibicować bohaterom, a przy tym śmiać się do łez.
Reżyser: Anna Sandowicz
Autor: Laurent Baffie
Przekład: Witold Stefaniak
Producentka: Kamila Polak
Produkcja: Teatr Tu i Teraz – twórca m.in. spektakli: „Szalone nożyczki”, „Mayday 2”, „Ślub Doskonały”
Anna Głogowska, Edyta Herbuś, Kamila Kamińska, Przemysław Cypryański, Wojtek Rotowski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Magdalena Górska , Anna Sandowicz
Bilety na wydarzenie w cenie 120 zł dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/event/view/id/429609 oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 %. Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca bilety ze zniżką 10 %. Zniżki się nie sumują. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny, Karty Seniora lub Babickiej Karty Mieszkańca. Płatność kartą lub BLIKiem. Kasa czynna pn.-śr. godz. 8:00-20:00, czw.-pt. godz. 14:00-20:00.

Udostępnij wydarzenie

1423598
DD
dni
HH
godzin
MM
minut
SS
sekund

Szczegóły

Data:
8 czerwca
Godzina:
17:00 - 18:30
Koszt:
120PLN
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Dom Kultury Stare Babice