Kabaret Chyba w programie „4”

Kabaret Chyba zaprasza na znakomity komediowy wieczór!
Pochodzący z Wrocławia artyści to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia z ogromnym doświadczeniem scenicznym i telewizyjnym. Urocza kobieta i trzech wyjątkowych mężczyzn na scenie to gwarancja niezapomnianej zabawy. Ich program to festiwal różnorodności – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Błyskotliwe teksty i popularne skecze, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji – właśnie to publiczność lubi najbardziej! Do zobaczenia!
Bilety na wydarzenie w cenie 80 zł dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 %. Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca bilety ze zniżką 10 %. Zniżki się nie sumują. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny, Karty Seniora lub Babickiej Karty Mieszkańca. Płatność kartą lub BLIKiem. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00– 20.00.