Wielkanocny koszyczek z kokardą

23 marca | 08:00 - 17:00

„Wielkanocny koszyczek z kokardą” to familijne przedstawienie o małym kurczaczku, który nie chciał spędzać Świąt w Wielkanocnym koszyku.
Czy zaprzyjaźni się z Żabą Żanettą, która przybyła do Polski, by poznać świąteczne obyczaje? Czy inne zwierzęta z gospody Babci Teresy pomogą im w odkrywaniu świata? Czy uda mu się uniknąć czyhającego niebezpieczeństwa?
Przyjdźcie i sprawdźcie jak potoczy się ta historia.
Przedstawienie grane przez zawodowych aktorów z teatru JUMAJA.
Spektakl odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia.

Cena biletu na spektakl: 30zł
Bilety można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ i w kasie Domu Kultury Stare Babice.
Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 10 %.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %.
Bilety ze zniżkami są do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.