O pchle, co manier nie miała – spektakl dla dzieci

20 października | 16:00 - 17:00

Spektakl Teatru TAK inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy

„O pchle, co manier nie miała” to barwny spektakl musicalowo-kabaretowy z elementami języka angielskiego, opowiadający o wielkiej damie, która posiada wszystko, poza kulturą osobistą. Nikt nie spodziewa się, że w tak małej pchle mieści się tak ogromny brak dobrych manier. Tego braku należy się tylko śmiać, ale pod warunkiem, że z naszymi manierami jest wszystko w porządku. Pchła uwielbia płatać figle, oszukiwać i kombinować. Czy wszystko ujdzie jej na sucho?
Okaże się w finale
Przedstawienie nie tylko śmieszy, ale też edukuje.

Cena biletu na spektakl: 30zł
Bilety można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ i w kasie Domu Kultury Stare Babice.
Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 10 %.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %.
Bilety ze zniżkami są do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora

Sala widowiskowa Domu Kultury Stare Babice
ul. Południowa 2a