Ławeczka w słońcu

„Ławeczka w słońcu” najnowsza komedia w amerykańskim stylu.
Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor Ron Clark.
Dwóch to – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej? Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania.
W przedstawieniu występują z humorem i wdziękiem wybitni aktorzy: Grażyna Barszczewska /Adrienne/ Sylwester Maciejewski /Harold/ i Wojciech Wysocki /Alfred/.
Bilety na wydarzenie w cenie 110 zł dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w sekretariacie lub kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 %. Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca bilety ze zniżką 10 %. Zniżki się nie sumują. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny, Karty Seniora lub Babickiej Karty Mieszkańca. Płatność kartą lub BLIKiem. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00– 18.00.