Fionka Dzieciom PIOSENKI PORZĄDNE

Ładowanie Wydarzenia

Familijny koncert Fionka Dzieciom „Piosenki porządne” to godzina muzyczno-ruchowej rozrywki na najwyższym poziomie wokalnym, wizualnym, artystycznym dla całych rodzin. To WYJĄTKOWY KONCERT piosenek, których nie tylko dobrze się słucha, ale świetnie się tańczy i śpiewa. Przygotowany z dbałością o KAŻDY SZCZEGÓŁ od tekstów i aranżacji po kostiumy i interakcję z publicznością. Podczas koncertu Fionce towarzyszą dwie ŻYWIOŁOWE WOKALISTKI i animatorki, które pomagają dzieciom opanować krótkie choreografie i refreny. MINI ŚPIEWNIKI z tekstami piosenek dostępne dla wszystkich w wersji papierowej lub wyświetlone na telebimie. Po koncercie możliwość zakupu PŁYTY CD z piosenkami Fionki i autografem. To interaktywny ŻYWIOŁ podczas którego nawet najbardziej niechętny buntownik zacznie choćby tupać nóżką.

Fionka Dzieciom – autorka porządnych piosenek dla dzieci, laureatka Grand Prix i zdobywczyni opolskiej Karolinki na III KFPP Mini-Debiuty w Opolu w kategorii „Najlepsza piosenka dla dzieci”. Jej piosenki emitowane są w TV 4FUN Kids przez ponad pół roku utrzymując się na liście przebojów. Piosenką „Kolanko Kolanko” otwierała odcinek programu „Dzień Dobry TVN”. Fionka jest gospodynią audycji dla dzieci „Hocki Klocki” w Radiu Radom, współzałożycielką Teatru TAK, z którym związana jest od ponad dekady. Wydała dwie płyty: „Piosenki porządne” 2022 oraz „Połowę szczęścia” – piosenki świąteczne 2023.

Zapraszamy po nasze piosenki na kanał FIONKA DZIECIOM
https://youtu.be/IVwHQdIkB7w

Cena biletu na koncert: 25zł
Bilety można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem https://iframe124.biletyna.pl/ i w kasie Domu Kultury Stare Babice.
Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 10 %.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %.
Bilety ze zniżkami są do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy