Warsztaty makramy

30 października | 17:30 - 20:30
Zapraszamy do udziały w warsztatach na których wykonamy torebkę- listonoszkę. Będą to dwa trzygodzinne spotkania;)
Wszystkie niezbędne materiały zapewnimy: bawełniany sznurek pleciony 3 mm, kółko otwierane- karabińczyk 2 szt. Torebka zostanie wykonana techniką makramową przy użyciu dwóch splotów: węzeł płaski, węzeł żebrowy.
Wymiary torebki to ok.: szerokość 22cm, wysokość 21cm, długość paska 90cm
Makrama to sztuka ozdobnego wiązania sznurka, bez użycia żadnych narzędzi, jedynie za pomocą własnych rąk. Metodą makramy tworzy się zarówno rzeczy ozdobne (makramy wiszące, sowy, łapacze snów), jak i praktyczne (torby, półki, pokrowce na matę do jogi, kwietniki itp.).
Obecnie makrama cieszy się coraz większym zainteresowaniem – doskonale wpisuje się w modny w ostatnich latach styl boho.
Warto spróbować i przekonać się samemu jaka jest to przyjemna forma spędzania czasu.
Prowadzenie: Michalina i Emilia Gąsińskie
1. Data warsztatów: 30 października i 6 listopada 2024 r. w godz. 17.30 – 20.30
2. Czas trwania: 2 x 3h
3. Wiek uczestników: 14 lat+
4. Całkowity koszt warsztatów: 250 zł/osoba
5. Wszystkie materiały zapewnia prowadzący.
Warsztaty zostaną zrealizowane jeżeli zbierze się grupa licząca 10 uczestników.
Zapisy odbywają się online przez www.strefazajec.pl pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/66995
Na zapisy chętnych uczestników czekamy do 25 października!
Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice.