Teatrzyk dla dzieci – Bajka do zjedzenia, przeniesiony do Sali Widowiskowej

4 sierpnia | 16:00 - 17:00
W związku z warunkami atmosferycznymi, teatrzyk przeniesiony do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej 2
Teatrzyk dla dzieci: Teatr TAK „BAJKA DO ZJEDZENIA”
niedziela, 4 sierpnia 2024 r., godz. 16.00
SCENA LETNIA w Parku Gminnym w Starych Babicach
OPIS FABUŁY: To smaczna opowieść o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryliśmy wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób przekonujemy dzieci dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.
Wstęp wolny!
Dołączcie do wielkiej wspólnej zabawy!
UWAGA!!!
W przypadku złych warunków atmosferycznych teatrzyk zostanie przeniesiony do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej 2.

4 sierpnia