Lekcja pokazowa: Angielski z native speakerem dla dzieci

23 września | 16:00 - 18:45
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe z języka angielskiego w poniedziałek 23 września z doświadczonym native speakerem organizowane przez Dom Kultury Stare Babice dla następujących grup wiekowych:
grupa I (kl. I-III) – godz. 16:00-16:30
grupa II (kl. IV-V) – godz. 16:45-17:15
grupa III (kl. IV-VII) – godz. 17:30-18:00
grupa IV (kl. VIII) – godz. 18:15-18:45
​LEKCJA POKAZOWA JEST BEZPŁATNA!
Uczestnicy w zależności od poziomu zaawansowania będą przydzieleni do konkretnych grup po lekcji pokazowej. Jeśli zainteresowanie którąś konkretną grupą będzie większe postaramy się stworzyć dodatkową grupę w piątek.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach z native speakerem uczestnicy będą mogli poprawić swoją płynność wymowy oraz wzbogacić swoje słownictwo. Podszkolą wymowę, słownictwo oraz przełamią barierę językową, która często pojawia się wtedy, gdy w trakcie zwykłych lekcji nie poświęca się zbyt dużo czasu na rozmowy.

Prowadzący: ADNAN pochodzi z Indii i językiem angielskim posługuje się od dziecka. Od kilku lat Adnan prowadzi zajęcia w szkołach językowych, a także w naszym domu kultury. Ma doświadczenie w doborze różnych nowoczesnych metod nauczania w grupach i podczas lekcji indywidualnych, stawia na naukę przez zabawę i dobrą atmosferę.

Czas trwania jednych zajęć: 60min
Koszt miesięczny: 190zł

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez https://www.strefazajec.pl/com…/DK-Stare-Babice-id864.html

Płatności należy dokonywać do ostatniego dnia każdego miesiąca z góry. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn.-pt. w godz. 8:00-20:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 10%. Zniżki się nie łączą.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!