Ładowanie Wydarzenia

Kino na leżakach – „Chłopiec z burzy”

19 lipca | 21:00 - 22:30
FILM „ CHŁOPIEC Z BURZY” Australia 2019, wiek – bez ograniczeń, 1h 39 min.
piątek, 19 lipca 2024 r. godz. 21.00, dziedziniec przed Domem Kultury Stare Babice, ul. Południowa 2A.
OPIS: Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?
Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.
reżyseria: Shawn Seet
scenariusz: Justin Monjo
gatunek: Familijny
produkcja: Australia
premiera: 6 stycznia 2019 (Światowa) , 18 stycznia 2019 (Polska premiera kinowa)
Wstęp na projekcję filmu jest bezpłatny.
UWAGA!!!
W przypadku złych warunków atmosferycznych projekcja filmu zostanie przeniesiona do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej 2.

Udostępnij wydarzenie

488838
DD
dni
HH
godzin
MM
minut
SS
sekund

Szczegóły

Data:
19 lipca
Godzina:
21:00 - 22:30

Organizator

Dom Kultury Stare Babice