Akcja Lato w Gminie Stare Babice 2024

1 lipca | 08:00 - 26 lipca | 16:00

4 tygodnie półkolonii w lipcu

Tegoroczną akcję „Lato w Gminie Stare Babice 2024” zrealizuje Dom Kultury Stare Babice we współpracy z Urzędem Gminy Stare BabiceGminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Stare Babice, Biblioteką Publiczną Gminy Stare Babice oraz Szkołą Podstawową im. gen. M. Zaruskiego w Zielonkach-Parceli. Półkolonie w godz. 8-16.00 skierowane są do dzieci zamieszkujących gminę Stare Babice z klas I-VIII szkół podstawowych.

Atrakcje i zajęcia dla dzieci będą realizowane w następujących terminach.

•  1-5.07.2024 r. – I turnus  pt. PODRÓŻ DO AZJI
  •  8-12.07.2024 r. – II turnus pt. MAGICZNE WAKACJE
  •  15-19.07.2024 r. – III turnus pt. KOSMICZNE PRZYGODY
  •  22-26.07 2024 r. – IV turnus pt. AKADEMIA ARCHEO

W programie: wycieczki, kino, spotkania z wyjątkowymi gośćmi, różnorodne warsztaty, zajęcia sportowe, artystyczne i edukacyjne.

Cena uczestnictwa w jednym 5-dniowym turnusie wynosi:

• dla dzieci posiadających Babicką Kartę Mieszkańca 420 zł za dziecko;
  • dla dzieci nieposiadających Babickiej Karty Mieszkańca 720 zł za dziecko.

Zapisy odbędą się online:  w dniach 3-7 czerwca 2024 przez www.strefazajec.pl. Zapisy zostaną uruchomione o godz. 8.00 w poniedziałek 3 czerwca.

Liczba miejsc ograniczona. Jedno dziecko może uczestniczyć maksymalnie w dwóch turnusach akcji. W przypadku wolnych miejsc na tydzień przed rozpoczęciem turnusu, możliwe jest zapisanie dziecka na więcej niż dwa turnusy.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie.

Akcja „ Lato w Gminie Stare Babice 2024” jest dofinansowana z budżetu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dokumenty dot. akcji:

Regulamin TUTAJ