Wycieczka do Łowicza

Wycieczka do Łowicza

Jesteśmy bardzo dumni z młodzieży realizującej projekt „Zawodowy Zawrót Głowy”.

Wycieczka do Łowicza w niedzielę 17 marca była wyzwaniem, z którym poradzili sobie wzorowo. Nauka samodzielności na najwyższym poziomie.

Zakup biletów pociągowych dla 15 osobowej grupy to wcale nie taki prosty dla nastolatka temat. Wizyta w Muzeum w Łowiczu i organizacja wspólnego obiadu także wymagała wykonania sporej ilości telefonów. W trakcie wycieczki młodzi weszli także w rolę przewodników, poszukując ciekawych miejsc w mieście znanym nie tylko z przepięknych ludowych strojów i produkcji dżemów, ale także urokliwego maleńkiego Muzeum Guzików i zapierających dech w piersiach fresków autorstwa Michała Anioła Palloniego.

Przed młodzieżą kolejne wyzwania, a w najbliższym czasie organizacja wydarzenia kulturalnego, w którym każdy z Was może wziąć udział. Jare Gody – powitanie wiosny odbędą się w sobotę 23 marca w godz. 17-19.00. Szczegółowe informacje znajdziecie w wydarzeniu.

Projekt „Zawodowy Zawrót Głowy” realizowany jest w ramach Program Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego operatorem jest Fundacja Civis Polonus, a instytucją koordynującą projekt Dom Kultury Stare Babice.