Antoni Syrek-Dąbrowski stand-up „Jaka piękna katastrofa”

12 października | 18:00 - 19:00
Zapraszamy na wieczór komedii i konsternacji z Antonim Syrek-Dąbrowskim. „Jaka piękna katastrofa” to zapiski przeżyć Antoniego z ostatniego roku, a jego perspektywa zmieniła się znacznie odkąd został ojcem.
Przed Antonim wystąpi również Support.
* Wydarzenie dla dorosłych!
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.
Bilety na wydarzenie w cenie 80 zł dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/artist/view/id/41157 oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 %. Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca bilety ze zniżką 10 %. Zniżki się nie sumują. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny, Karty Seniora lub Babickiej Karty Mieszkańca. Płatność kartą lub BLIKiem. Kasa czynna pn.-śr. godz. 8:00-20:00, czw.-pt. godz. 14:00-20:00.

Sala widowiskowa Domu Kultury Stare Babice
ul. Południowa 2a