Co to za Święty rozdaje prezenty – mikołajkowy spektakl dla dzieci

6 grudnia | 18:00 - 19:00

To cudowna opowieść o Mikołaju z różnych zakątków kuli ziemskiej, okraszona wspaniałymi piosenkami o świątecznych zwyczajach, uczuciach, pragnieniach i marzeniach. W rolach głównych: aniołek i diabełek, którzy mają do wykonania niełatwą misję, zleconą im przez samego Mikołaja! O rodzinie i rzeczach ważnych. O tym, że w każdym kraju na świecie, niezależnie od kultury czy koloru skóry, dzieci z utęsknieniem czekają na prezenty i Świętego Mikołaja, który nie zawsze wygląda jak poczciwy dziadek z siwą brodą. Twórcy Teatru La Lola zapraszają na przedstawienie pełne humoru i zabawnych sytuacji, barwne, interaktywne, ciekawe i magiczne.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 3.

Scenariusz: Jarek Gmitrzuk
Występują: Jolanta Mrotek i Jarek Gmitrzuk

Cena biletu na spektakl: 30zł
Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice.
Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 10 %.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %.
Bilety ze zniżkami są do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

4442054

6 grudnia