Zapraszamy na wakacyjne zajęcia ceramiki dla małych i dużych, czyli rodzinne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych organizowane przez Dom Kultury Stare Babice.
Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek lipca w godz. 16:30-18:00 (4 spotkania).
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia przez pierwsze dwa wtorki lipca możesz to zrobić pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/27113, natomiast jeśli chcesz zapisać się na zajęcia w dwa ostatnie wtorki lipca możesz to zrobić pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/27114.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w zajęciach przez wszystkie 4 wtorki i zapisu pod dwoma linkami:)
Będzie to podróż kierowana pasją i wrażliwością artystyczną w kierunku bezkresu możliwości. Do udziału zapraszamy całe rodziny, które chcą wspólnie spędzić czas i stworzyć coś wyjątkowego. Poszukiwanie inspiracji w otaczającym świecie, ideach, zaskakujących miejscach i różnych kulturach oraz zgłębianie tajników pracy z pozornie nieatrakcyjnym materiałem, który poprzez wyobraźnię i dotyk przekształca się w unikatowe dzieło. Radość tworzenia i poznawania technik lepienia, odlewania, toczenia na kole garncarskim i szkliwienia ceramiki.
Prowadząca: Aba Warszewska-Nobis – absolwentki Wydziału Ceramiki i Szkła ASP we Wrocławiu oraz podyplomowego Studium Pedagogicznego przy ASP w Warszawie.
Czas trwania 1 zajęć: 90 min
Koszt zajęć: 50 zł (2 spotkania)
Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn, wt, czw i pt w godz. 8:00-16:00 oraz w śr 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 40 zł.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!