DANE PODSTAWOWE

Data rozpoczęcia:  25.09.2019
Czas trwania: 60 min
Organizator:  Dom Kultury Stare Babice
Kategorie: 7-8, dzieci, programowanie, edukacja, środa

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Termin: środa w godz. 16 :00-17:00
Miejsce: Dom Kultury Stare Babice
Wielkość grupy: 10 osób
Prowadzący: Paulina Metkowska, Mateusz Metkowski

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 140 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 112 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na zajęcia programowania z robotem Edison dla dzieci w wieku 7-8 lat organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu w środę w godz. 16:00-17:00.

Zajęcia, prowadzone w formie warsztatów, mają na celu wprowadzenie dzieci w podstawowe zagadnienia dotyczące programowania, przy okazji pomagając pogłębić wiedzę ogólną (znajomość geografii, świata zwierząt, zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa itp.).

Tematy zajęć i poziom trudności zadań dostosowujemy do wieku uczestników. Pracujemy w oparciu o Edisony, które  (w zależności od grupy wiekowej) programujemy w jednym z dedykowanych im programów – EdBlocks, EdScratch lub EdWare (języki programowania oparte na Scratch’u).

Prowadząca: Paulina Metkowska/Mateusz Metkowski

Czas trwania 1 zajęć: 60 min 
Koszt zajęć: 140 zł/miesiąc. Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 112 zł/miesiąc.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Zajęcia zaczynają się w środę 25 września br.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!