DANE PODSTAWOWE

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 200 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 180 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na zajęcia programowania w Python dla młodzieży 11 lat (grupa początkująca) organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu we wtorek w godz. 18:00-19:30.

Przed młodzieżą stawiamy poważne wyzwanie!
Zgłębiamy język Python, który jest wykorzystywany przez miliony zawodowców na całym świecie, a jednocześnie Python jest także narzędziem, które znakomicie sprawdza się jako pierwszy „poważny” język kodowania.
Nauka Pythona zaplanowana jest na cały rok szkolny, w drugiej części roku w zależności od tempa nauki rozpoczniemy wstęp do języka C++ lub javę.

Nie trzeba znać wcześniej programowania – uczymy wszystkiego od podstaw.

W Python pracujemy w środowisku Minecraft, dzięki czemu na żywo widać efekty pracy naszych podopiecznych.

Prowadzący: Aleksei Haidukevich

Czas trwania 1 zajęć: 90 min
Koszt zajęć: 200 zł/miesiąc. Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 180 zł/miesiąc.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Zajęcia zaczynają się w październiku br. jak tylko zbierze sie minimalna ilość uczestników (5 osób).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!