DANE PODSTAWOWE

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 40 zł / m-c
Opłata ze zniżką KDR*: 32

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na regularne zajęcia dla dorosłych z pisania ikon organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu w środę w godz. 18:00-20:00.

Warsztat plastyczny, polegający na wykonaniu symbolicznego Mandylionu – pierwszej ikony, warsztat arte-terapeutyczny.

Uczestnicy w ćwiczeniach i na wykładach dowiedzą się o historii powstania tej ikony, o jej symbolice, symbolice kolorów i innych materiałów użytych do jej wykonania, poznają technikę pisania ikony metodą tempery jajowej, będą mogli odkryć i zmierzyć swoje umiejętności, poznają sposoby na ich rozwijanie. Zyskają też umiejętność twórczego sposobu relaksacji.

Celem warsztatu jest zainteresowanie uczestników starą techniką malowania – temperą jajową, zachęta do tworzenia oraz odkrycia w sobie często ukrytych pasji twórczych.

Po ukończeniu warsztatu uczestnicy zyskują wiedzę i umiejętności do samodzielnego napisania kolejnej, wybranej przez siebie ikony.

Prowadząca: Jolanta Kolary – absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie oraz podyplomowego Studium Pedagogicznego przy ASP w Warszawie.

Czas trwania 1 zajęć: 120 min
Koszt zajęć: 40 zł/miesiąc. Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 32 zł/miesiąc.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 8 stycznia 2020, jak tylko zbierze sie minimalna ilość osób.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!