DANE PODSTAWOWE

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 840 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 672 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasity z matematyki (grupa I) organizowanego przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu w sobotę w godz. 9:00-10:30.

Kurs przeznaczony jest dla uczniów klas ósmych zdających egzamin z matematyki. Materiał kursu obejmuje zagadnienia wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. W trakcie zajęć zostaną powtórzone i utrwalone wiadomości z działów matematyki, według programu opracowanego przez nauczyciela posiadającego wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów.

Celem kursu jest przygotowanie ucznia do egzaminu poprzez:
• pracę z przykładowymi zadaniami egzaminacyjnymi
• przypomnienie i utrwalenie materiału szkolnego
• rozwój umiejętności zarządzania czasem i koncentracji na zadaniu
• rozwój umiejętności opanowania stresu podczas egzaminu
• wzmocnienie pewności siebie

W ramach kursu zapewniamy uczestnikom wszelkie materiały, w tym książkę i ćwiczenia.

Prowadząca: Katarzyna Przybylak

Czas trwania 1 zajęć: 90 min
Koszt kursu: 840 zł (I rata – 140 zł, II rata – 350 zł, III rata – 350 zł) Płatności za I ratę należy dokonywać, jak tylko uczestnik zostanie przeniesiony na listę zapisanych, nie później niż do 20.09.2019. Płatność jest gwarancją miejsca. Osoby, które nie dokonają płatności I raty w terminie znajdą się na liście rezerwowej danej grupy. Terminy płatności kolejnych rat: II rata do 20.10.2019, III rata do 20.01.2020. Osoby, które dokonają płatności I raty zobowiązane są do podpisania umowy uczestnictwa w kursie.

Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt kursu 672 zł (I rata – 112 zł, II rata – 280 zł, III rata – 280 zł).

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Kurs zaczyna się w sobotę 28 września br.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!