DANE PODSTAWOWE

Data rozpoczęcia:  24.09.2019
Czas trwania: 60 min
Organizator:  Dom Kultury Stare Babice
Kategorie: 8-15, dzieci, młodzież, edukacja, inne, wtorek

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Termin: wtorek w godz. 08:00-09:00
Miejsce: Dom Kultury Stare Babice
Wielkość grupy: 12 osób
Prowadzący: Bartłomiej Boral

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 1490 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 1232 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na kurs Best Brain kontynuacja dla klas III-VIII organizowany przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą się odbywać 1 raz w tygodniu we wtorek w godz. 8:00-9:00.

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko wracając do domu pamięta czego się uczyło na wszystkich lekcjach w szkole. Tak, to jest możliwe!

Podczas kursu Best Brain – Odkryj Swój Geniusz wychodzimy na przeciw potrzebie nowoczesnej edukacji młodego pokolenia i stawiamy na praktykę oraz trening kluczowych umiejętności takich jak: koncentracja uwagi, kojarzenie informacjizapamiętywanieefektywna nauka i kreatywność..

Stawiamy na praktykę i dynamikę, z tego powodu cały kurs oparty jest na kilkudziesięciu rodzajach ćwiczeń trenujących różne obszary mózgu i wykonywanych w coraz to szybszym tempie. Podczas wciągających i pełnych pasji zajęć wykorzystujemy autorską platformę treningową i różne pomoce multimedialne. Prowadzimy monitoring wyników dziecka, a poprzez ustandaryzowane testy okresowe rodzic ma możliwość sprawdzenia raportu progresu swojego dziecka.

Celem kursu dla kontynuujących z klas 3-8SP jest przede wszystkim trening nabytych umiejętności podczas kursu podstawowego (ogólna poprawa koncentracji uwagi, szybkości myślenia i pamięci) oraz nauka nowym technik takich jak GSP, zapamiętywanie dat, imion oraz nauka jeszcze lepszego przełożenia umiejętności na ich praktyczne zastosowanie podczas nauki szkolnej.

Kurs składa się z:

  • minimum 30 zajęć trwających po 60 minut, czyli ponad 40 godzin lekcyjnych
  • całorocznego dostępu do Internetowej Platformy Systemu Doskonalenia Pamięci Best Brain gdzie można wykonywać dodatkowe ćwiczenia
  • specjalnego zeszytu ćwiczeń
  • nagród motywacyjnych dla dzieci
  • certyfikatu ukończenia kursu

Zajęcia prowadzone są w małych grupach i są oparte na autorskiej metodyce. Jako autorzy kursu jesteśmy pasjonatami rozwoju umysłowego, polskimi mistrzami pamięci, pierwszymi w historii reprezentantami Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci, finalistami The Brain. Genialny Umysł, autorami książki „Techniki Zapamiętywania”. W swojej pracy wzorujemy się m.in. na twórcy metody map myśli prof. Toonym Buzanie, którego poznaliśmy osobiście. Dzięki odpowiedniemu treningowi wyobraźni, kreatywności, koncentracji i pamięci mogliśmy zdobyć tytuły mistrza i vicemistrza Polski, medale mistrzostw świata pamięci oraz tytuł mistrza Europy. Nasi uczniowie są zdobywcami wielu medali mistrzostw Polski, reprezentantami kraju na międzynarodowych mistrzostwach pamięci. Nasza autorska metoda jest wynikiem naszego osobistego doświadczenia oraz wiedzy nabywanej przez lata od najlepszych sportowców pamięciowych świata.

Więcej informacji na stronie: www.bestbrain.pl

Prowadzący: Bartłomiej Boral – założyciel Best Brain, pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci, zdobywca 5 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci federacji WMSC/IAM, finalista programu The Brain Genialny Umysł, autor książki Techniki Zapamiętywania, przeprowadził już ponad 3000 godzin zajęć z zakresu rozwoju umysłowego.

Miejsce: pracownia kreatywna, I piętro Dom Kultury Stare Babice

Czas trwania 1 zajęć: 60 min 
Koszt kursu – kontynuacja: 1490 zł (I rata – 50 zł, II-X rata – 160 zł) Płatności za I ratę należy dokonywać, jak tylko uczestnik zostanie przeniesiony na listę zapisanych, nie później niż do 20.09.2019. Płatność jest gwarancją miejsca. Osoby, które nie dokonają płatności I raty w terminie znajdą się na liście rezerwowej danej grupy. Osoby, które dokonają płatności I raty zobowiązane są do podpisania umowy uczestnictwa w kursie.

Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Zniżki:

  • Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt kursu 1232 zł (I rata – 80 zł, II-X rata 128 zł).
  • Dla rodzeństwa kontynuującego kurs udzielamy zniżki 10% tj. koszt kursu 1341 zł (I rata – 45 zł, II-X rata 144 zł).
  • UWAGA! zniżki się nie sumują, można skorzystać wyłącznie z jednej zniżki.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Kurs zaczyna się we wtorek 24 września br.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!