DANE PODSTAWOWE

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 1540 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 1232 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na kurs Best Brain dla klas 0-I (grupa II) organizowany przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą się odbywać 1 raz w tygodniu w poniedziałek w godz. 13:55-14:55.

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko wracając do domu pamięta czego się uczyło na wszystkich lekcjach w szkole. Tak, to jest możliwe!

Podczas kursu Best Brain – Odkryj Swój Geniusz wychodzimy na przeciw potrzebie nowoczesnej edukacji młodego pokolenia i stawiamy na praktykę oraz trening kluczowych umiejętności takich jak: koncentracja uwagi, kojarzenie informacjizapamiętywanieefektywna nauka i kreatywność..

Stawiamy na praktykę i dynamikę, z tego powodu cały kurs oparty jest na kilkudziesięciu rodzajach ćwiczeń trenujących różne obszary mózgu i wykonywanych w coraz to szybszym tempie. Podczas wciągających i pełnych pasji zajęć wykorz