DANE PODSTAWOWE

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 110 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 80 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na kreatywne szycie, czyli wyjątkowe zajęcia z szycia dla dzieci 7-9 lat organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą się odbywać 1 raz w tygodniu w poniedziałki w godz. 15:00-16:00.

Zajęcia mają na celu nauczenie dzieci szycia poprzez kreatywną zabawę. Poznają szycie od podstaw, zaczną od szycia ręcznego czyli rozwoju umiejętności posługiwania się igłą i nitką a następnie przejdą do nauki szycia na maszynie domowej.

Każda z maszyn do szycia posiada zabezpieczenie BHP zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Dzieci podczas zajęć będą wykonywały wszelkie prace pod czujnym okiem wykfalifikowanego instruktora krawiectwa. Tematyka zajęć będzie obejmować szycie wszelkiego rodzaju przedmiów codziennego użytku, m.in.: maskotek, ubranek dla swoich przytulanek, dekoracji świątecznych, akcesoriów dla ucznia, czy prezentów dla najbliższych.

Dodatkowo, rozwijając swoją wyobraźnię, dzieci będą mogły dekorować swoje dzięła różnymi technikami: haftowaniem czy malowaniem na tkaninie.

Zapewniamy:

• kameralne grupy do 8 osób,
  • tkaniny do szycia w cenie zajęć
  • wszystkie niezbędne akcesoria oraz dodatki krawieckie
  • maszyny Firmy Brother przystosowane dla najmłodszych pasjonatów szycia (wyposażone w specjalną osłonę chroniącą palce przed skaleczeniem).

Zajęcia mają charakter stały, prowadzone są od września do czerwca.

Prowadzący: Dagmara Frankowska-Delman

Wiek uczestników: 7-9 lat
Czas trwania 1 zajęć: 60 min
Koszt zajęć: 110 zł/ miesiąc. Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć raz w tygodniu 80 zł/ miesiąc.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 30 września.
(płatność we wrześniu to tylko 30 zł)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!