DANE PODSTAWOWE

OPŁATY

Opłata za zajęcia: 105 zł
Opłata ze zniżką KDR*: 84 zł

*KDR – Karta Dużej Rodziny wydana w Gminie Stare Babice, Uzyskanie zniżki wymaga okazania karty w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice

REJESTRACJA

Zapisy - strefazajec.pl

OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na eksperymenty, czyli zajęcia Mały Edison dla dzieci 6-12 lat organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą się odbywać 1 raz w tygodniu w piątek w godz. 9:00-9:45.

Eksperymenty – Mały Edison to zajęcia, które w piękny i ciekawy sposób uczą logicznego myślenia. Dzieci wraz z instruktorem wykonują najpiękniejsze i najbardziej barwne doświadczenia fizyczne i chemiczne (bezpieczne!).

Mały Edison to zajęcia, które pobudzają dzieci do myślenia, aktywnego działania na zajęciach. Doświadczenia są łatwe i przystępne dla dzieci. Dla nas ważne jest to, aby każde dziecko (dzieci pracują na zajęciach w parach) było zaangażowane na zajęciach i samodzielnie robiło eksperyment.

Prowadzący: instruktorzy EduFun Academy

Wiek uczestników: 6-12 lat
Czas trwania 1 zajęć: 45 min
Koszt zajęć: 105 zł/miesiąc. Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc przed pierwszymi zajęciami, maksymalnie do 5tego dnia miesiąca. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć raz w tygodniu 84 zł/ miesiąc.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek 4 października.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!