Zapraszamy na następujące zajęcia: balet dzieci 3-5 lat oraz 6-9 lat, breakdance dla dzieci, taniec nowoczesny dzieci 4-6 lat, dzieci 7-10 lat, baby dance 2-3 latki z rodzicami, zespół „Dance to the Beat”, flamenco, taniec towarzyski dla dorosłych, joga, kurs pamięci Best Brain wszystkie grupy, programowanie w Python, projektowanie i drukowanie 3D, Teatrzyk Zielonki Gęś, Teatr Muzyczny POLOT, pianino oraz wokal indywidualnie. Dostęp do bezpłatnych zajęć carrom oraz zajęć tanecznych dla seniorów można otrzymać mailowo wysyłając maila na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl 

W sezonie 2019/2020 wszystkie zapisy na zajęcia odbywają się online.

zapisy na zajecia online

Wyszukiwarka zajęć:

loader
loader
loader
loader


Artystyczne wariacje 7-12 lat (grupa I), piątek godz. 16:00-17:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 5. Piątek


Rysunek i malarstwo młodzież 12 lat+, czwartek godz. 18:15-19:45

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Artystyczne wariacje 5-7 lat, sobota godz. 11:45-12:45

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Studio Wokalne kontynuacja, wtorek (4 grupy) grupy w godz. 15:00-19:00

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Perkusja- zajęcia indywidualne czwartek godz. 15:00-21:00

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Gitara- zajęcia indywidualne środa w godz. 15:00-21:00

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Ceramika dla dorosłych poniedziałek godz. 18:00-20:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Ceramika dla dzieci 10-17 lat czwartek godz. 17:00-18:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Ceramika dla małych i dużych ( gr. II), sobota godz. 10:30-11:30

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Ceramika dla dzieci 6-10 lat czwartek godz. 16:00-17:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Ceramika dla małych i dużych ( gr. I), sobota godz. 9:30-10:30

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Ceramika dla dzieci 8-13 lat czwartek godz. 9:30-10:30

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Ceramika dla dzieci 6-10 lat czwartek godz. 15:00-16:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Ceramika dla dzieci 6-10 lat czwartek godz. 8:15-9:15

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Ceramika dla dzieci 8-12 lat poniedziałek godz. 17:00-18:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Balet dla dzieci 6-9 lat czwartek godz. 16:15-17:15

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Balet dla dzieci 3-5 lat czwartek godz. 17:15-18:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Pianino- zajęcia indywidualne (wtorek, 13:00-19:00)

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Joga dla młodzieży 16 lat+ oraz dorosłych (poniedziałek i środa, 19:30-20:30)

Zainteresowania: Ruchowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek 3. Środa


Capoeira zajęcia dla dzieci (8 lat+, młodzieży i dorosłych wtorek i czwartek 19:15-20:30)

Zainteresowania: Ruchowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek 4. Czwartek


Projektowanie i drukowanie w 3D (młodzież 10 lat+, poniedziałek, 18:30-19:45)

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Projektowanie i drukowanie w 3D (dzieci 7-9 lat, poniedziałek 17:00-18:15)

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Programowanie w Minecraft (grupa zaawansowana, wtorek 17:00-18:00)

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Programowanie w Minecraft (grupa początkująca II, wtorek 16:00-17:00)

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Gitara- zajęcia indywidualne (wtorek 16:00-21:00)

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Gitara- zajęcia indywidualne (środa 15:00-20:30)

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Programowanie w Minecraft (grupa początkująca I, wtorek 15:00-16:00)

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Pianino- zajęcia indywidualne (środa, 13:00-19:00)

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Keyboard- zajęcia indywidualne (poniedziałek, 13:00-17:00)

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek