Zapraszamy na następujące zajęcia: balet dzieci 3-5 lat oraz 6-9 lat, breakdance dla dzieci, taniec nowoczesny dzieci 4-6 lat, dzieci 7-10 lat, baby dance 2-3 latki z rodzicami, zespół „Dance to the Beat”, flamenco, taniec towarzyski dla dorosłych, joga, kurs pamięci Best Brain wszystkie grupy, programowanie w Python, projektowanie i drukowanie 3D, Teatrzyk Zielonki Gęś, Teatr Muzyczny POLOT, pianino oraz wokal indywidualnie. Dostęp do bezpłatnych zajęć carrom oraz zajęć tanecznych dla seniorów można otrzymać mailowo wysyłając maila na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl 

W sezonie 2019/2020 wszystkie zapisy na zajęcia odbywają się online.

zapisy na zajecia online

Wyszukiwarka zajęć:

loader
loader
loader
loader


Robotyka edukacyjna 6-12 lat (grupa II) czwartek godz. 16:45-18:15

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Robotyka edukacyjna 6-12 lat (grupa I) czwartek godz. 15:00-16:30

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Kurs ósmoklasisty – angielski (grupa I), czwartek godz. 16:00-17:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 7-10 lat środa godz. 17:15-18:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 4-6 lat sobota godz. 10:30-11:15

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 4-6 lat środa godz. 16:30-17:15

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Taniec baby-dance Happy Dance dla 2-3 latków z opiekunem godz. 9:55-10:30

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Zespół DANCE TO THE BEAT Happy Dance 9-14 lat środa godz 18:00-19:30, sobota godz. 12:00-13:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa 6. Sobota


Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 7-10 lat sobota godz. 11:15-12:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Taniec towarzyski dla par dorośli (kontynuacja), piątek godz. 20:00-21:30

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 5. Piątek


Breakdance dla młodzieży 11 lat+ wtorek godz. 17:00-18:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Taniec towarzyski dla par dorośli, czwartek godz. 20:00-21:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Breakdance dla dzieci 7-10 lat wtorek godz. 16:00-17:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Taniec towarzyski dla par- salsa/bachata dorośli, wtorek godz. 21:00-22:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Stepowanie młodzież 13 lat+ oraz dorośli, wtorek godz. 19:30-20:30, sobota godz. 13:15-14:15

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek 6. Sobota


Flamenco dla młodzieży 13 lat+ oraz dorosłych, wtorek godz. 19:30-21:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Ladies latino dorośli, czwartek godz. 19:00-20:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Taniec towarzyski dzieci 7-12 lat, czwartek godz. 18:00-19:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Szkoła szachowa 6-13 lat (grupa III) środa godz. 16:00-16:45

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Szkoła szachowa 6-13 lat (grupa I) środa godz. 09:00-09:45

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Przedszkole szachowe 4-6 lat (grupa II) środa godz. 17:30-18:00

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Carrom indyjski bilard 8 lat+, dorośli, piątek godz. 18:00-19:00

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 5. Piątek


Teatr Weranda dorośli, środa 19:00-20:30

Zainteresowania: Sceniczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Teatrzyk Zielonki Gęś zajęcia teatralne 8-12 lat, sobota godz. 10:00-11:30

Zainteresowania: Sceniczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Teatr Muzyczny POLOT poniedziałek i piątek godz. 17:00-19:30

Zainteresowania: Sceniczne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek 5. Piątek


Magiczne sploty 13 lat+ oraz dorośli, środa godz. 18:00-19:30

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Magiczne sploty 8-12 lat, środa godz. 17:00-18:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Artystyczne wariacje 7-12 lat (grupa II), piątek godz. 17:00-18:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 5. Piątek


Rysunek artystyczny 16 lat+ oraz dorośli, wtorek godz. 17:30-19:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek