Zapraszamy na następujące zajęcia: balet dzieci 3-5 lat oraz 6-9 lat, breakdance dla dzieci, taniec nowoczesny dzieci 4-6 lat, dzieci 7-10 lat, baby dance 2-3 latki z rodzicami, zespół „Dance to the Beat”, flamenco, taniec towarzyski dla dorosłych, joga, kurs pamięci Best Brain wszystkie grupy, programowanie w Python, projektowanie i drukowanie 3D, Teatrzyk Zielonki Gęś, Teatr Muzyczny POLOT, pianino oraz wokal indywidualnie. Dostęp do bezpłatnych zajęć carrom oraz zajęć tanecznych dla seniorów można otrzymać mailowo wysyłając maila na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl 

W sezonie 2019/2020 wszystkie zapisy na zajęcia odbywają się online.

zapisy na zajecia online

Wyszukiwarka zajęć:

loader
loader
loader
loader


Studio Wokalne kontynuacja, środa (2 grupy) grupy w godz. 16:00-18:00

Zainteresowania: Muzyczne
Grupy wiekowe: Dorośli Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Pisanie ikon (dorośli) – środa godz. 18:00-20:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe: Dorośli Seniorzy
Dni tygodnia: 3. Środa


Taniec towarzyski dla par dorośli (średniozaawansowani), środa godz. 20:00-21:00

Zainteresowania: Taneczne
Grupy wiekowe: Dorośli Seniorzy
Dni tygodnia: 3. Środa


GotujMania zajęcia kulinarne 7-12 lat (grupa I), piątek godz. 16:00-17:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 5. Piątek


Kurs Best Brain dzieci kl. II-VIII (grupa I), poniedziałek godz. 8:30-9:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Kurs Best Brain dzieci kl. 0-I (grupa II), poniedziałek godz. 13:55-14:55

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Orto-memo kl. IV-VIII (początkujący), czwartek godz.16:00-17:00

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Eksperymenty – Mały Edison dzieci 6-12 lat, piątek 9:00-9:45

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 5. Piątek


Kurs Best Brain dzieci kl. 0-I (grupa I), poniedziałek godz. 9:40-10:40

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Klub Gier Planszowych

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe: Dorośli Dzieci Młodzież Seniorzy
Dni tygodnia: 5. Piątek


Origami dla seniorów, czwartek godz. 13:00-14:00 (raz w miesiącu)

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe: Seniorzy
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Eksperymenty – Mały Edison dzieci 6-12 lat, środa 14:00-14:45

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 3. Środa


Kurs Best Brain kontynuacja kl. III-VIII, wtorek godz. 8:00-9:00

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Origami kl. II-VI, piątek godz.16:00-16:45

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 5. Piątek


GotujMania zajęcia kulinarne 7-12 lat (grupa II), piątek godz. 18:00-19:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 5. Piątek


Kurs Best Brain dzieci kl. II-VIII (grupa II), poniedziałek godz. 15:05-16:05

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Origami kl. 0-I, piątek godz.15:00-15:45

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe: Dzieci
Dni tygodnia: 5. Piątek


GotujMania zajęcia kulinarne 7-12 lat (grupa I), piątek godz. 16:00-17:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 5. Piątek


Kurs Best Brain dzieci kl. II-VIII (grupa I), poniedziałek godz. 8:30-9:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe: Dzieci Młodzież
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Kreatywne szycie młodzież 10-17 lat, poniedziałek godz. 16:15-17:45

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Kreatywne szycie dzieci 7-9 lat, poniedziałek godz. 15:00-16:00

Zainteresowania: Twórcze
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 1. Poniedziałek


Zajęcia stolarskie po angielsku (7-12 lat), środa godz. 16:00-18:00

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Programowanie z robotem Edison 7-8 lat, środa godz. 16:00-17:00

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa


Programowanie w Python 11 lat+, wtorek godz. 18:00-19:30

Zainteresowania: Programowanie
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 2. Wtorek


Kurs ósmoklasisty – matematyka (grupa II), sobota godz. 10:45-12:15

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Kurs ósmoklasisty – matematyka (grupa I), sobota godz. 9:00-10:30

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 6. Sobota


Logiczne myślenie kl. III-IV, czwartek godz.14:00-15:00

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Kurs maturalny – matematyka (poziom podst.), piątek godz. 18:00-20:00

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 5. Piątek


Logiczne myślenie kl. III-IV, czwartek godz.14:00-15:00

Zainteresowania: Edukacyjne
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 4. Czwartek


Przedszkole szachowe 4-6 lat (grupa I) środa godz. 17:00-17:30

Zainteresowania: Rozwojowe
Grupy wiekowe:
Dni tygodnia: 3. Środa