Teatralne zajęcia pokazowe – bezpłatne

///Teatralne zajęcia pokazowe – bezpłatne

Zapraszamy na zajęcia teatralne dla dzieci 8-12 lat organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia Teatrzyuk Zielonki Gęś  będą odbywać się 1 raz w tygodniu w sobotę w godz. 10:00-11:30.

Program zajęć obejmuje: ćwiczenia aktorskie, zabawę z tekstem, improwizację teatralną, ekspresję ruchową, podstawy śpiewu i tańca na scenie, a także zasady ruchu scenicznego. Zajęcia te prowadzone są w ciekawy i atrakcyjny sposób, z wykorzystaniem w dużym stopniu elementów dramy.
Po utworzeniu się grupy uczestniczącej regularnie na zajęcia, powstanie Teatr dziecięcy realizujący przedstawienia.

Ideą Teatru będzie tworzenie spektakli przez dzieci i dla dzieci. Dzieci pod opieką instruktora, będą wymyślać zakończenia utworów, kreować postaci i przede wszystkim będą miały okazję wyrazić swoje emocje i przekazywać widzom „swój świat”. Głównym celem zajęć jest rozwój twórczości i wyobraźni.

Prowadząca: Aleksandra Perkowska – z wykształcenia pedagog oraz Menedżer i Animator Kultury. Założyciel i reżyser Teatru Bliżej Nieba oraz Teatru Mewa. Od wielu lat związana z teatrem zarówno jako aktor jak i reżyser.

Zapraszamy dzieci, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na bezpłatne zajęcia pokazowe. Szykujemy sie do nowego przedstawienia. Spotykamy sie w soboty o godz. 10.00.