Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania

///Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania

„Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania” – ten spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów (Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Anna Oberc oraz Jakub Przebindowski), w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o „kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. Brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć czy doświadczenie w tych sprawach!

Występują: Piotr GĄSOWSKI, Jakub PRZEBINDOWSKI, Katarzyna SKRZYNECKA, Anna OBERC
Reżyseria: Krzysztof Jasiński
Tekst: Zbigniew Książek
Muzyka: Jakub Przebindowski
Kostiumy: Anna Czyż
Czas: 120 min. z przerwą

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w sekretariacie/recepcji Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 52 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Sekretariat czynny pn-pt. godz. 8:00-16:00.