Podwieczorek życia

Podobno nie ma na świecie bardziej męczącego stworzenia niż mężczyzna, który choruje lub traci pracę. Główny bohater komedii „Podwieczorek życia” – Jacuś – zawsze miał skłonność do przesady w swoich chorobach. Katar urastał do rangi dżumy. Tym razem problemy narastają bo Jacuś nie ma pracy. Jego żona – Anusia – musi wykazać się anielską cierpliwością i nie lada pomysłowością aby dać sobie radę z wymysłami męża.

W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak

Reżyseria: Karol Stępkowski, Scenariusz: Marzanna Graff, Muzyka: Danuta Błażejczyk i Mieczysław Jurecki

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr: 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 24 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.