Złota rybka – spektakl dla dzieci Teatru Prima

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Bajka opowiada historię biednego Rybaka i Złotej Rybki. Akcja osadzona jest w realiach bliskich dzieciom, pozwala im obserwować i aktywnie uczestniczyć w wyborach i decyzjach podejmowanych przez sympatycznego Rybaka.

To bardzo sugestywny i zmuszający do myślenia współczesny moralitet ukazujący konsekwencje, jakie przynieść może zatracenie się w zdobywaniu wciąż nowych dóbr materialnych.

Skierowanie uwagi dzieci na wartości nieprzemijające ( miłość, lojalność, rodzina), choć dziś tak często zapomniane… Obserwując dwie różne, bardzo wyraziste postawy Rybaka i Złotej Rybki dzieci mają możliwość dokonania wyboru pomiędzy – dobrem, a złem.

Przedstawienie zwraca również uwagę dzieci na otaczającą nas przyrodę i szeroko pojętą ekologię. Poprzez interaktywną zabawę dzieci dowiadują się jak w praktyczny sposób można wpłynąć na poprawę jakości środowiska naturalnego.

 

Cena biletu na spektakl: 10 zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy