Występy artystyczne na zakończenie sezonu 2021/2022

Ach, cóż to będzie za wydarzenie!

Finał każdego sezonu w Domu Kultury Stare Babice to impreza niezwykła, będąca peanem na cześć wytrwałości, ciężkiej pracy i determinacji. 12 czerwca tego roku ponownie będziemy mieli okazję podziwiać uczestników zajęć Domu Kultury Stare Babice, którzy przez cały rok rozwijali swoje pasje w różnych dziedzinach sztuki i nauki. Na Sali Widowiskowej wystąpią osoby, które zamiast „nie chce mi się” mówią „pielęgnuję moje marzenia i niezłomnie dążę do celu”. Na scenie pojawią się m.in.: Teatrzyk Zielonki Gęś, soliści ze studia wokalnego, grupy taneczne – w tym nagrodzona w zewnętrznym konkursie grupa Dance to the Beat Junior, soliści instrumentalni, grupy Seniorów, podopieczni szkół tańca Rising Stars i Baletka, a całość ukoronuje występ oszałamiającego chóru Aprobata. Zostaną również zaprezentowane prace, które pojadą na konkurs ceramiczny w Pieckach.

Zewnętrzna strefa chill out bezstresowo przywita wszystkich strudzonych gości, dzięki czemu każdy mógł niedzielnie poleniuchować na świeżym powietrzu i podelektować się sielskim nastrojem nad Polaną Dwóch Stawów, gdzie o wiele spokojniejszym tempem płynie czas.

Zapraszamy do Domu Kultury Stare Babice już w najbliższą niedzielę!

Nie może Was zabraknąć! 🙂