Warsztaty taneczne dla seniorów

/, Kulturalne Lato, Warsztaty/Warsztaty taneczne dla seniorów

Dom Kultury Stare Babice serdecznie zaprasza seniorów z gminy Stare Babice na bezpłatne warsztaty taneczne w ramach KULTURALNEGO LATA 2019!

Warsztaty taneczne dla seniorów to wspaniała zabawa połączona za nauka tańca do ciekawej i porywającej muzyki. Program taneczny obejmuje tańce latynoamerykańskie: jive, bachata, salsa, cha-cha, taniec do muzyki filmowej oraz tańce międzynarodowe takie jak: hiszpańskie, cygańskie, greckie, włoskie i nowoczesne np. disco.

Warsztaty odbędą się w dniach 12-14 sierpnia 2019r w godz. 17:00-18:30. Zapraszamy do sali fitness na I piętrze hali sportowej GOSIR przy ul. Południowej 2b w Zielonkach-Parceli.

Warsztaty poprowadzi Ewa Czartoryska-Stanisławska, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie i Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie, posiadająca 30 letnią praktykę zawodowa w różnych grupach wiekowych: od przedszkolaków, dzieci, młodzieży, studentów do Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Wybitny specjalista w pracy z seniorami. W swojej wieloletniej praktyce zdobywczyni licznych nagród za choreografię w wojewódzkich przeglądach dziecięcych i młodzieżowych zespołów artystycznych oraz konkursach dla seniorów. Założycielka i choreograf uznanych i wyróżnianych w konkursach tanecznych raz festiwalach zespołów seniorskich RONDO z warszawskich Bielan oraz Evitki z Centrum Kultury w Łomiankach. Prowadzi regularne zajęcia taneczne dla babickich seniorów organizowane przez Dom Kultury Stare Babice.

Obowiązują zapisy online przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/14566

lub telefonicznie pod numerem 22 487 18 70 oraz 22 487 18 48.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!