Warsztaty musicalowe Wakacyjna przygoda z Polotem

///Warsztaty musicalowe Wakacyjna przygoda z Polotem

Wakacyjna Przygoda z Polotem 2021 w Domu Kultury Stare Babice!
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat na muzyczno-taneczną przygodę z teatrem! Warsztaty skierowane są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Masz artystyczny talent? Chcesz aktywnie i ciekawie spędzić wakacyjny czas? Zapisz się na wakacyjne warsztaty musicalowe!

Dzieci podzielone na dwie grupy wiekowe przez 5 dni będą rozwijać swoje umiejętności artystyczne pod okiem 4 wykwalifikowanych instruktorów. W tym czasie stworzymy muzyczne przedstawienie, które następnie zaprezentujemy na scenie Domu Kultury Stare Babice. Każda z grup przedstawi tańce, piosenki, scenki teatralne oraz własnoręcznie przygotowane elementy scenografii i rekwizyty.

Miejsce: Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice i pracownie DK Stare Babice oraz teren w pobliżu DK Stare Babice
Termin: 9-13 sierpnia 2021 (5 dni) godz. 9:00-17:00 (13 sierpnia do godz. 18:00)
Cena: 590 zł/1 dziecko (20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w UG Stare Babice).
Płatność jest gwarancją miejsca.

Zapisy pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/27321
Zapisu i płatności należy dokonać z góry maksymalnie do 2 sierpnia. Zalecamy płatność przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn., wt., czw., pt. w godz. 8.00-16.00, śr. w godz. 10.00-18.00.
Warsztaty uruchomimy jak tylko zbierze się minimalna ilość uczestników tj. 10 osób w grupie.

Przed przystąpieniem do zajęć każdy Uczestnik ma obowiązek zgodnie z Regulaminem organizacji zajęć w Domu Kultury Stare Babice oraz na Sali Widowiskowej w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wypełnić Oświadczenie dla niepełnoletnich (Załącznik nr 2) oraz Oświadczenie Rodzica/Opiekuna Prawnego (Załącznik nr 4) dotyczące wyrażenia zgody na pomiar temperatury i dostarczyć je przed pierwszymi zajęciami Instruktorowi bądź pracownikowi Domu Kultury.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.