WAKACYJNE WARSZTATY SZYCIA I RĘKODZIEŁA Z SZYCIOLOGIĄ” DLA POCZĄTKUJĄCYCH I KONTYNUUJĄCYCH

Zapraszamy do uczestnictwa w drugim terminie Warsztatów szycia i rękodzieła przeznaczonych dla dzieci w wieku 8-15 lat, w godz. 10.00 – 13.00, które chcą rozpocząć i kontynuować swoją przygodę z szyciem. Zapisy dla początkujących i dla kontynuujących odbywają się do jednej grupy, która w trakcie zajęć zostanie podzielona przez Instruktora na dwie: początkującą i kontynuującą.

Dzieci, które pierwszy raz będą miały styczność z maszyną do szycia:

• poznają maszynę: jej budowę, działanie i obsługę
  • poznają szycie od podstaw, przejdą ćwiczenia małej motoryki poprzez zapoznanie się z igłą i nitką
  • będą ćwiczyły koordynację oko-ręka, nauczą się samodzielnego, nawlekania, wiązania supełków, wykonywania ręcznego ściegu
  • będą projektowały, wycinały, zszywały i ozdabiały swoje dzieła

Z pomocą instruktora zszyją swoje pierwsze projekty, zarówno ręcznie jak i na maszynie do szycia.

Dla dzieci kontynuujących swoją przygodę z szyciem, będą dostępne projekty

dostosowane do wieku i umiejętności szycia każdego z uczestników

CO USZYJEMY:

Dla początkujących:

• zwierzaki – pluszaki
  • torbę wakacyjną
  • piórnik lub organizer

Dla kontynuujących:

• kosmetyczkę
  • torbę wakacyjną
  • workoplecak
  • spódnicę lub spodenki

Zapewniamy:

• maszyny do szycia
  • każdy uczestnik ma w pełni wyposażone samodzielne stanowisko pracy
  • wszystkie materiały niezbędne do wykonania projektu
  • nici, akcesoria krawieckie, tkaniny, dodatki, wszystko, co potrzebne w

trakcie pracy

• profesjonalnego instruktora

Zapisu i płatności należy dokonać z góry maksymalnie do 28.07.2022 roku (https://www.strefazajec.pl/course/view/id/37892)

Zalecamy płatność przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn., wt., śr., czw., pt. w godz. 8.00-16.00. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice zajęcia ze zniżką 20 % tj. 360 zł. Płatności KDR wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!