Wakacje GotujMania

Wakacje w Domu Kultury Stare Babice to ciekawa propozycja dla dzieci w wieku 7-12 lat.

W dniach 12-14 sierpnia 2019 w godz.9:00-16:00.zapraszamy na wakacje GotujMania, czyli niezwykła kulinarno-eksperymentalną przygodę urozmaiconą zajęciami kreatywnymi, a także grami i zabawami na powietrzu.

Warsztaty kulinarne GotujMania

Autorski program, który sprawi, że Wasze dzieci zostaną małymi szefami kuchni! Profesjonalnie przygotowanie stanowiska, przeniosą dzieci w nieograniczony świat kulinarnych uniesień i zachwytów! Krojenie, siekanie, mieszanie składników, tworzenie własnych receptur, gotowanie, smażenie, grillowanie i wiele innych czynności! Marzysz o tym aby Twoje dziecko zaczęło gotować?

Doświadczenia chemiczne i fizyczne Mały Edison

Mały Edison to zajęcia, które w piękny i ciekawy sposób uczą logicznego myślenia. Dzieci wraz z nauczycielem wykonują najpiękniejsze i najbardziej barwne doświadczenia fizyczne i chemiczne (bezpieczne!). Mały Edison to kurs który pobudza dzieci do myślenia i pomaga zrozumieć proste prawa fizyki i chemii. Program łączy ze sobą wiele.

Podczas całego dnia, będziemy wplatać także różnego rodzaju aktywności sportowe oraz zajęcia kreatywne czyli wszystko to, co sprawi że dzieci uznają dzień za udany 🙂

Instruktorzy z EduFun Academy prowadzą zajęcia dla dzieci ukierunkowane na kreatywność, zadaniowość, wyobraźnie przestrzenną i przede wszystkim świetną zabawę!

Miejsce: pracownie DK Stare Babice oraz teren w pobliżu DK Stare Babice
Termin: 12-14 sierpnia 2019 (3 dni) godz. 9:00-16:00
Koszt: 200 zł/1 dziecko (20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w UG Stare Babice). Płatności należy dokonać do dnia 7.08.2019 za pomocą przelewów PayU przez www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w sekretariacie/recepcji DK Stare Babice (czynne pon-pt w godz. 8:00-16:00).

Zapisy online przez portal www.strafazajec.pl. Płatność jest gwarancją miejsca. Deklarację uczestnictwa w formie papierowej wraz z podpisanym regulaminem akcji „Wakacje w Domu Kultury Stare Babice” należy złożyć najpóźniej do dnia 16.08.2019 na Wakacje GotujMania.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Domem Kultury Stare Babice tel. 22 487 18 70.

ZAPRASZAMY!