Uroczyste wręczenie nagrody „Babinicz”

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Uroczyste wręczenie nagrody „Babinicz”

26 czerwca 2022 r. godz. 20.00, parking przy Urzędzie Gminy Stare Babice, ul. Rynek 21

Wójt Gminy Stare Babice – Sławomir Sumka oraz Dyrektor Domu Kultury Stare Babice – Janusz Czaja serdecznie zapraszają 26 czerwca 2022 r. na niezapomniany wieczór rozpoczynający sezon letni wydarzeń kulturalnych w gminie Stare Babice podczas, którego odbędzie się uroczyste wręczenie nagrody „Babinicz” oraz koncert pn. ”Gala Muzyki Operetkowej” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Filharmonii Pomorskiej Capella Bydgostiensis pod batutą Bernarda Chmielarza.

Program:

godz. 20.00 – uroczyste wręczenie nagrody „Babinicz” za rok 2020 i 2021 osobom, które w sposób szczególny zasłużyły się dla wspólnoty samorządowej gminy Stare Babice.

godz. 20.30 – ”Gala Muzyki Operetkowej”  w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Filharmonii Pomorskiej Capella Bydgostiensis powiększonej o sekcje dętą i perkusyjną, wraz solistami, pod dyrekcją Bernarda Chmielarza.

W trakcie koncertu zostaną wykonane najpopularniejsze hity operetkowe i musicalowe wszech czasów. To będzie muzyczna podróż do krainy pełnej dowcipu, intryg, miłości, czarujących kobiet i przystojnych gentelmenów. Koncert zostanie wykonany na najwyższym poziomie, a w gronie solistów wystąpią:

Dorota Nowak – sopran koloraturowy

Justyna Gęsicka – mezzosopran

Krzysztof Zimny – tenor

Adam Zaremba – baryton

Są to artyści związani z Operą Nova, Filharmonią Pomorską oraz wieloma scenami naszego kraju. Całość połączona z umiejętnościami wokalnymi, talentem aktorskim solistów, grą świateł, rozmaitością strojów stworzy barwne i niezapomniane widowisko. Z estrady popłyną chwytające za serce melodie z operetek takich jak Kraina Uśmiechu, Wesoła Wdówka, Baron Cygański, Księżniczka Czardasza, a z musicalowego repertuaru nie zabraknie melodii z West Side Story czy Upiora w Operze.

Koncert został dofinansowany ze środków Województwa Mazowieckiego.

Wstęp na koncert jest bezpłatny i dostępny dla całej społeczności lokalnej gminy Stare Babice.

Organizatorami wydarzenia jest Gmina Stare Babice i Dom Kultury Stare Babice.

UWAGA!!!

W przypadku złych warunków atmosferycznych uroczystość zostanie przeniesiona do hali sportowej GOSiR w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej 2B.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy