Teatr Bliżej Nieba „Czarny Garnek”

///Teatr Bliżej Nieba „Czarny Garnek”

*** SPEKTAKL ODWOŁANY ***

Teatr Bliżej Nieba przygotował kolejne barwne i rozśpiewane przestawienie dla całych rodzin. Zapraszamy dzieci i całe rodziny na najnowsze przedstawienie Teatru Bliżej Nieba pt. „Czarny garnek” autorstwa ks. dr Janusza Stańczuka. W spektaklu będziecie mieli okazję zobaczyć niebanalną fabułę, barwne kostiumy, a także ciekawą choreografię. Będzie dużo muzyki i tańca.
Tym razem zapraszamy na dwór królewski, gdzie wraz z bohaterami spektaklu będziemy starali się rozwikłać zagadkę na temat czarnego garnka. Kto przyniósł ten garnek do pałacu? Co niezwykłego wydarzyło się w królestwie Marmara? Kto zasłużył na miano królewskiej niani? Tego dowiecie się już niedługo.

Zachęcamy do obejrzenia traileru naszego spektaklu:

Bezpłatne bilety na spektakl do pobrania na portalu biletyna.pl

Osoby, które pobiorą bilety i nie będę mogły z nich skorzystać, prosimy o ich zwrot lub kontakt z Domem Kultury Stare Babice. Wówczas jest szansa, aby inne osoby wzięły udział w spektaklu.

Serdecznie zapraszamy!!!