Szkoła Pana Kleksa Teatr Blaszany Bębenek

Szkoła Pana Kleksa to historia dwunastoletniego niesfornego Adasia, który za namową Szpaka Mateusza zostaje umieszczony w szkole. Tam poznaje nauczyciela Pana Kleksa, który wprowadza go w świat nauki. Dzięki temu Adasia czeka wiele niezapomnianych i pouczających przygód.

W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi, takie jak imitacja przyrządzania jedzenia wraz z Panem Kleksem, taniec i poszukiwanie kości wraz z psem Rexem. Zastosowano trzy zmieniające się kurtyny.

Postaci: Adaś Niezgódka, animowany Szpak Mateusz, Pan Ambroży Kleks, Golarz Filip, Pies Rex, animowany Pies Lord, Lalka Adolf i autor powieści.

Czas trwania: ok. 40 minut.

Spektakl w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek.

Bilety w cenie 5 zł można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice -zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Kasa czynna pn.- pt. godz. 8:00-16:00.