Świąteczny List – mikołajkowy spektakl dla dzieci

W okresie zimowym zapraszamy wszystkich do lśniącego Świątecznego Miasteczka gdzie zobaczymy, jak toczą się świąteczne przygotowania! Przed nami bajkowa, zimowa opowieść o rozmarzonej dziewczynce o imieniu Ludmiłka oraz niesfornym elfie, który został wybrany świątecznym listonoszem. Jak ważny jest dziś dla Świętego Mikołaja Świąteczny List?  Jak go poprawnie napisać i gdzie zaadresować? Jaką ma moc i czego życzą sobie dzieci? I co się stanie kiedy jeden ważny list do Niego nie dotrze.…  Wyruszmy wspólnie po świąteczną przygodę na Biegun Północny! Zmierzmy się z Bałwanem Oskarem w bitwie na śnieżki, rozwiążmy słowne zagadki Mądrej Sowy oraz odważymy się zapytać Starego Wilka o drogę. A wszystko po to aby dostarczyć list z niecodziennym przesłaniem!

Tego dnia Teatr Bajaderka na scenie Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice „Świąteczny List” zagra trz razy: o godz. 11:00, 14:00 i o 17:00.

Cena biletu na spektakl: 20zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.