Świąteczny Koncert ONLINE

///Świąteczny Koncert ONLINE

Zależy Ci, żeby choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i nastroić się na Święta przy miłej dla ucha muzyce? Usiądź wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę ️ i wraz z rodziną obejrzyj Koncert Świąteczny ONLINE transmitowany na żywo z Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w sobotę 12 grudnia 2020 r. o godz. 19.00 ⭐️🏻

Wystąpią:

Aleksandra Troczyńska-Rucińska – wokal

Anita Konca – wokal

Marcin Cichocki – fortepian

Maciej Matysiak – kontrabas

Nasi wspaniali instruktorzy wokalu i nauki gry na fortepianie zaprezentują najpiękniejsze, polskie i zagraniczne piosenki świąteczne w różnych aranżacjach🏽

Serdecznie zapraszamy!!!

Aleksandra Troczyńska-Rucińska – wokalistka, pedagog, dyrygent. Obdarzona charakterystyczną, aksamitną i ciemną barwą głosu, łączy swingową ekspresję ze współczesną muzyką indie pop, brazyliską bossa novą, piosenką francuską a także poezją śpiewaną. Laureatka wielu festiwali i przeglądów muzycznych m.in.: Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Greckiej w Zgorzelcu; Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie; Festiwalu im. Anny German „ Tańczące Eurydyki” w Zielonej Górze; dwukrotna laureatka „Szansy na sukces”, co zaowocowało m.in. występami w cyklicznym programie TVP 2 „Imiennik Dwójki”.

Anita Konca – wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. W trakcie swojej pracy zawodowej wspierała swoim głosem takich artystów jak: Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Doda, Katarzyna Cerekwicka, Halina Mlynkowa, Feel, Łukasz Zagrobelny, Natalia Lesz, Patrycja Markowska. Jej głos można również usłyszeć na wielu albumach studyjnych min. na ostatniej płycie zespołu Perfect. Brała udział w wielu programach telewizyjnych oraz festiwalach. Oprócz muzyki , jej kolejną wielką pasją jest uczenie. Jako instruktor wokalny pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi przekazując im tajniki sztuki wokalnej, interpretacji piosenki oraz pracy z mikrofonem.

Marcin Cichocki – pianista, klawiszowiec, jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Fryderyka Chopina w Olsztynie w klasie fortepianu klasycznego, Państwowego Studium Jazzowego im.Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie fortepianu jazzowego oraz Akademii muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki estradowej w klasie fortepianu. Zdobywca nagród na festiwalach i konkursach z wieloma zespołami ,od niedawna działa również solowo, czego owocem było m.in. zdobycie I miejsca w VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistów Muzyki Rozrywkowej i Artystów Hammondzistów w Warszawie w 2011r..