Spektakl „Tu rządzą lalki” + spotkanie autorskie

Tu rządzą lalki to pełen absurdalnego humoru projekt, w którym znalazło się kilkanaście piosenek napisanych przez najlepszych polskich tekściarzy i dramaturgów. Muzyka na żywo, zaskakująca oprawa wizualna i bogata choreografia tworzą opowieść o potrzebie bycia zauważony i ważnym. Ale też o bezgranicznej przyjaźni, która czasami w kryzysie i starciu potrafi wybrzmieć najpiękniej.

reżyseria: Artur Romański

obsada: Maja Bartlewska, Rafał Hajdukiewicz, Paulina Lenart-Majtas, Kasia Majewska, Grażyna Nieciecka-Puchalik, Maciej Sikorski, Krzysztof Tarasiuk, głos lalki z offu Mirek Kucharski

zespół muzyczny: Tomasz Nawrocki, Paweł Rozmarynowski, Michał Starkiewicz, Tomasz Lewandowski

Spektakl bez ograniczeń wiekowych.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie autorskie.

Bilety do kupienia tutaj: https://iframe124.biletyna.pl/

Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.