spektakl „Pozamiatane”

Chyba wszyscy, na całym świecie, mają ochotę pozamiatać wszystkie problemy. Z każdym dniem pandemii jest ich przecież coraz więcej. Podobnie jest w rodzinie Janickich. Marysia i Adam jednego dnia tracą pracę. Jedno i drugie staje przed perspektywą trudnej rozmowy ze współmałżonkiem. Przedsiębiorcza i niepoddająca się Maria wpada na genialny jej zdaniem pomysł: razem z mężem założą dwuosobową agencję sprzątającą. W ten sposób poradzą sobie z problemami.

Jednak – jak to w komedii, ale i w życiu bywa – nic nie idzie tak, jak sobie zaplanują główni bohaterowie. Nikt nie chce zaangażować do sprzątania mieszkania mężczyzny, bo „do ściery to tylko kobiety”. Nieliczne kobiety, które decydują się na sprzątanie w wykonaniu Adasia próbują go uwodzić i niecnie wykorzystać.

Rozwiązaniem może być Aldonka. Kim ona jest, czy bardzo namiesza w rodzinie Janickich? Na pewno jej pojawienie się mocno przeżyją dorosłe dzieci państwa Janickich: Kasia i Łukasz

Wartka, pełna niezwykłych zwrotów akcji komedia…rodzinna?

Kto i jak w niej pozamiata przekonają się widzowie

Scenariusz: Marzanna Graff

Reżyseria: Karol Stępkowski

W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak

W pozostałych rolach: Kasha Kaczmarek i Michał Kempisty

Produkcja: Mam Teatr

Czas trwania: 80 minut bez przerwy

Cena biletu: 45 zł

Bilety na komedię dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/  lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 36 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.