spektakl komediowy „Randka w Bistro”

Zapraszamy na świetny spektakl komediowy ‘Randka w Bistro”.

Bistro Bursztyn to miejsce, które upodobał sobie Tadeusz na randki w ciemno z kolejnymi kobietami. Uwielbia takie życie tak samo jak apetyczną i mądrą Wandę – właścicielkę Bistro. Każda kolejna randka Tadeusza to prawdziwa niespodzianka, bo i kobiety na nią przychodzące są skrajnie różne.  Jedyna krytykująca zachowanie Tadeusza jest kelnerka Lucynka, która pracując w Bistro przygotowuje się jednocześnie do kariery na scenie. Jej piosenki doskonale komentują zdarzenia w Bistro u Wandy.  Czy przyjdzie opamiętanie na Tadeusza? Czy znajdzie tę właściwą? Co dzieje się z kobietami, które wychodzą z Tadeuszem po randce z Bistro Bursztyn?

W rolach głównych: Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak

Wokal: Kasia Wincza

Reżyseria: Karol Stępkowski, Scenariusz: Marzanna Graff

Muzyka: Bartek Piasecki