Rodzinne warsztaty wykonywania tradycyjnych ozdób świątecznych z Belicami

Zachęcając do rodzinnej aktywności zapraszamy dzieci wraz z rodzicami/dziadkami na rodzinne warsztaty artystyczne, w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia jest wspólne wykonywanie ozdób, które ozdobią świąteczne drzewka i stoły.

Prowadzących Aleksandrę i Arkadiusza Beliców poznaliśmy wiosną, kiedy to prowadzili w naszym Domu Kultury warsztaty pisankarskie. Uczestnicy byli wówczas zachwyceni energią, doświadczeniem i zaangażowaniem prowadzących.

Państwo Belicowie od wielu lat organizują pokazy i warsztaty pisankarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których przekazuje swoje doświadczenia, krzewiąc piękną polską tradycję związaną ze Świętami Wielkanocnymi.

A już 16 grudnia za ich pomocą uczestnicy warsztatów wykonają tradycyjne ozdoby choinkowe: jeżyki z folii aluminiowej i cienkiej bibuły oraz ozdoby w formie ciasteczek z mąki i wody.

Warsztaty przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 5 – 12 lat lub starszych. Dają one możliwość radosnego współdziałania rodziców/dziadków z dziećmi w atmosferze relaksu i zabawy, a efekt pracy daje ogromną satysfakcję.

Takie warsztaty to idealna okazja do przeżywania radości ze wspólnej rodzinnej twórczości tuż przed samymi świętami.

1. Data warsztatów: 16 grudnia 2023 r.  w godz. 9.00 – 11.30
  2. Czas trwania: do 2,5h
  3. Koszt zajęć: 50 zł/osobę (każda osoba zapisuje się oddzielnie)
  4. Prosimy o przyniesienie ze sobą aluminiowych dekli po jogurtach lub serkach oraz nożyczek do paznokci, my zapewnimy wszystkie pozostałe materiały.

Ciasto do robienia ciasteczek na choinkę zostanie przygotowane dla uczestników wcześniej przez prowadzących.

Warsztaty zostaną zrealizowane jeżeli w każdej grupie zbierze się co najmniej 20 uczestników.

Zapisy odbywają się online przez www.strefazajec.pl pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/54888

Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-18:00.

Dla posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca wydanej w Gminie Stare Babice i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 10% tj. koszt zajęć 45zł/osoba.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 40 zł/osoba.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!