Przedstawienie dla dzieci – Ślady na śniegu

Serdecznie zapraszamy na zimowy spektakl który wspaniale nastroi nas do zimowych zabaw i pomoże przetrwać chłodniejsze dni! Jak to zrobić z uśmiechem na ustach? Para zaprzyjaźnionych bohaterów ulepionych ze śniegu – Bałwanki Puch i Buch, zabiorą nas w podróż po Lodowej Krainie gdzie pokażą nam co się dzieje, kiedy zmienia się pogoda. Do kogo należą tajemnicze czarne ślady na śniegu? I dokąd nas zaprowadzą? Śnieżni bohaterowie z pomocą Pani Zimy przegonią smutek dobrą zabawą! Bałwanki pokażą dzieciom wspaniałe, zimowe zabawy a także przeprowadzą prawdziwą bitwę na śnieżki! Kto wygra? Kto złapie więcej kul śniegowych i czyje będą największe? Dzieci nauczą się tańca bałwanków! Dobra zimowa zabawa gwarantowana!

Odbiorca: 3-12 lat

Czas trwania: 60 min

Cena biletu na spektakl: 20zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.